Cold

Rakstīšanai

Zippo rakstāmpiederumi. Izturīgi. Eleganti. Lieliski dāvanai.

Plašs klāsts ar visdažādāko veidu augstas kvalitātes rakstāmpiederumiem. Eleganta apdare papildina pildspalvas spēcinošo smaguma sajūtu, kas padara rakstīšanu baudāmu.X

Zippo Keuka Pildspalva

41113

22,95€

Uz lodīšu pildspalvas uzgaļa un korpusa iegravētās horizontālās joslas piešķir smalka veidojuma uzlabojumu šim klasiskajam rakstāmpiederumam. No cieta misiņa pagatavotu lodīšu pildspalvu raksturo spoži pulēta hroma detaļas un dubultais pagriešanas mehānisms, vidēja lieluma mel..

Zippo Keuka Pildspalva
Uz lodīšu pildspalvas uzgaļa un korpusa iegravētās horizontālās joslas piešķir smalka veidojuma u..
22,95€
X

Zippo Melns ādas Pildspalva

41124

33,95€

Melns ādas pārklājs ar spoži pulētu hroma uzgali un detaļām. No cieta misiņa pagatavotu lodīšu pildspalvu raksturo noņemama uzgaļa darbība, stingras atsperes metāla klipsis ar Zippo logo un nomaināms augstas kvalitātes vācu melns serdenis. Iepakota savdabīgā melnā dāvanu kastī..

Zippo Melns ādas Pildspalva
Melns ādas pārklājs ar spoži pulētu hroma uzgali un detaļām. No cieta misiņa pagatavotu lodīšu pi..
33,95€
X

Zippo Oyster Pildspalva

41066

25,95€

No cieta misiņa pagatavotu lodīšu pildspalvu raksturo noņemama uzgaļa darbība, stingras atsperes metāla klipsis ar Zippo logo un nomaināms augstas kvalitātes vācu melns serdenis. Korpusa krāsa līdzinās marmora krāsai. Uzgalis ir pārklāts ar spīdīgi melnu laku virs spoži pulēta..

Zippo Oyster Pildspalva
No cieta misiņa pagatavotu lodīšu pildspalvu raksturo noņemama uzgaļa darbība, stingras atsperes ..
25,95€
X

Zippo Rushford Pildspalva

41101

22,95€

Melnais hromētais pārklājums un korpusa teksturētais dimanta modelis padara īpaši pievilcīgu šo oriģinālo rakstāmpiederumu. No cieta misiņa pagatavotu lodīšu pildspalvu raksturo pagriešanas mehānisms, vidēja lieluma melns maināms augstas kvalitātes vācu serdenis, stingras atsp..

Zippo Rushford Pildspalva
Melnais hromētais pārklājums un korpusa teksturētais dimanta modelis padara īpaši pievilcīgu šo o..
22,95€