Par mums


11574AVGeorgeBlaisdell
 

Zippo tika dibināta 1932. gadā, kad Džordžs Grānts Bleisdels nolēma izgatavot skaistas un lietošanai ērtas šķiltavas. Saņemot licenci austriešu šķiltavu importam uz ASV, Blejsdels izmainīja tās dizainu un uzlaboja mehānismu. Tādējādi, šķiltavas korpuss palika taisnstūrveida, tās vāciņš tika savienots ar korpusu ar cilpas palīdzību, un apkārt deglim tika izveidota īpaša pretvēja daļa. Aptuveni tajā pašā laikā ASV tika izgudrota nepārtraukta slīdoša metāla aizdare, kura pie mums ieguva nosaukumu “rāvējslēdzējs”, bet mājās – “zipper”. Tas iedevesmoja Blejsdelu, kurš nolēma savu darinājumu nosaukt saskaņā ar šo jaunizgudroto mehānismu, nodrošinot Zippo ar Mūža Garantiju.

No Zippo dibināšanas brīža līdz 2012.gada 5.jūnijam, tika izgatavotas 500 miljonu šķiltavu. Izņemot mehānisma riteņa uzlabošanu un šķiltavas korpusa dizaina variācijas, Zippo šķiltavas forma palika nemainīta kopš Blejsdela dienām. Jebkurai Zippo metāla produkcijai ir garantija, kas apliecina: “Tā strādā, vai mēs to labosim bezmaksas”.

Turpinot tradicionālo kabatas šķiltavu ražošanu, kompānija sāka paplašināt savas produkcijas sortimentu. Tā, 1962. gadā radās Zippo jaunais produkts - divmetru mērlente. Šīs jaunās produkcijas popularitāte mudināja Zippo sākt izgatavot arī kabatas nažus, ātslēgas piekariņus, naudas turētājus un kancelejas preces.

Zippo paplašināja savas produkcijas izplatīšanu kā ASV, tā arī citās 120 pasaules valstīs, kurās tagad vārds Zippo asociējas ar Amerikas kvalitāti.

 

SIA “Rippol Z” – ir oficiālais Zippo produkcijas izplatītājs Latvijā kopš 1999.gada.

Uzņēmums nodarbojas ar vairumtirdzniecību, piedāvājot plašu produkcijas klāstu, sākot ar parastām Zippo kabatas šķiltavām, un beidzot ar visretākajiem ekskluzīviem modeļiem. Preču sortimentā ir iekļauti arī dažādi aksesuāri: naži, pildspalvas, mērlentes, kā arī Zippo saulesbrilles, kuras tiek izgatavotas Itālijā. Uzņēmums darbojas saskaņā ar Zippo slaveno devīzi: ”It works or we fix it free” (“Tās darbojas, vai arī mēs tās labosim bez maksas”).

Uzņēmums piedāvā prezentreklāmas pakalpojumus, ar kuru palīdzību Jūsu kompānijas logotips vai tirdzniecības zīme var būt iegravēti Zippo produkcijā, radot izcilu reklāmu Jūsu uzņēmējdarbībai.

Zippo pārstāvja biroja adrese atrodas Maskavas ielā 250, Rīgā. Biroja darba laiks no 12:00 līdz 16:00 darba dienās.

Jūs vienmēr esat laipni gaidīti lai saņemtu informāciju par Zippo produkciju.

 

Firmas rekviziti:

SIA "Rippol Z"

Maskavas iela 250,

Rīga LV1063, Latvija

Reģ.Nr. 40003345503

Tālr.: 67189529

E pasts: zippo@zippo.lv