Lietošanas noteikumi


Apmaksa

 

Apmaksu par pasūtījumiem ir iespējams veikt ar bankas pārskaitījumu vai izmantojot šādas maksājumu kartes: 

  .

Visas transakcijas tiek apstrādātas euro valūtā. Īstenotie drošības pasākumi, kas šifrē Jūsu kartes datus, ļauj veikt pirkumus bez jebkāda riska.

 

Nodokļi

 

Visas mūs mājaslapā norādītās cenas ietver šobrīd spēkā esošo PVN likmi.

 

Piegāde

 

Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts vienas darba dienas laikā pēc apmaksas saņemšanas. Gadījumā, ja pasūtītā prece ir uz noliktavā, piegādes laiks sastāda no vienas līdz trim darba dienām, izmantojot kurjeru dienestu. Gadījumā, ja preces nav noliktavā, mēs Jums paziņosim, nosūtot e-pasta ziņu.

 

Piegādes kavējumi

 

Lielas noslogotības gadījumā iespējami nelieli piegāžu kavējumi. Šajā gadījumā Jūs tiksiet informēti ar elektroniskā pasta starpniecību.

 

Garantija

 

Mūsu produkcija ir izgatavota, izmantojot ļoti precīzas tehnoloģijas un augstvērtīgus materiālus, turklāt liela uzmanība tiek pievērsta izstrādājuma kvalitātes kontrolei. Tomēr, ja Jūs vēlaties atgriezt vai apmainīt preci, lūgums to desmit dienu laikā no saņemšanas brīža nosūtīt atpakaļ nebojātā, oriģinālajā iepakojumā.

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka šajā gadījumā pasta izdevumi netiek kompensēti. Diemžēl, mēs nenesam atbildību par atgriezto preču pazušanu pārsūtīšanas laikā. Preces jāsūta uz mūsu adresi, kas norādīta pavaddokumentos. Lūgums, veicot preces atgriešanu, pievienojiet pavaddokumentu.

 

Samaksas atlīdzināšana

 

Samaksa par Jūsu atgrieztajām precēm iespējami īsākā laikā tiks atlīdzināta pilnā apjomā, parasti desmit dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas.

 

Samaksas atlīdzināšanas nosacījumi

 

Mūsu uzņēmuma galvenais uzdevums ir panākt pircēja apmierinātību ar savu pirkumu. Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar iegādāto preci, 14 dienu laikā pēc pirkuma noformēšanas Jūs varat atsūtīt preci apmaiņai vai to atgriezt.

Visai precei jābūt jaunai, tīrai, nelietotai, nebojātai un ar nebojātām oriģinālām etiķetēm.

Diemžēl, mēs nevaram apmainīt preci vai atlīdzināt Jums pirkuma maksu, kamēr preci neesam saņēmuši atpakaļ.

Visai precei, bez izņēmumiem, ir jābūt saņemtai 10 darba dienu laikā pēc atgriešanas saskaņošanas apliecinājuma saņemšanas izmantojot e-pastu. Mūsu uzņēmums 10 darba dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas brīža, atmaksās naudas līdzekļus uz Jūsu norēķinu kontu vai izsniegs interneta veikala kredītu, kuru var izmantot jaunu pirkumu veikšanai. Lūdzam vērst uzmanību, ka, veicot atgriešanu, Jūs maksājat par visiem piegādes un noformēšanas izdevumiem.

 

Preces krāsu atspoguļošana

 

Mēs esam izdarījuši visu iespējamo, lai nodrošinātu precīzu attēlu krāsu atspoguļošanu, bet produkcijas apraksts būtu maksimāli pilnīgs. Tomēr ir pieļaujamas nelielas produkcijas krāsu atveidošanas un apraksta atšķirības.

 

Netiešie zaudējumi

 

Zippo neatbild par jebkādiem netiešiem zaudējumiem, kas radušies līguma neievērošanas vai jebkādu citu iemeslu rezultātā. Jebkura prasījuma saistības nedrīkst pārsniegt piegādātās preces cenu. Tas neietekmē Jūsu likumīgās tiesības.

 

Autortiesības un preču zīmes

 

Visas tiesības ir aizsargātas. Jebkādu šīs interneta vietnes materiālu kopēšana, drukāšana vai lejupielāde komerciālai izmantošanai ir kategoriski aizliegta. Interneta vietnes fragmenti var tikt nodoti trešajām personām tikai personīgai izmantošanai un rekomendācijām.

 

Informācija par uzņēmumu un juridiskie dati

 

Tīmekļa vietnes www.zippo.lv turētājs (īpašnieks):

“ZIPPO Manufacturing CO.”,

33 Barbour street, Bradford PA 16701, United States

 

Zippo produkcijas oficiālais izplatītājs Latvijā:

SIA „Rippol Z”

LV40003345503

Maskavas iela 250, Rīga, LV-1063

tālr. +371 67189529

 

Veikt pasūtījumus tiešsaistē ir pilnīgi droši. Jūsu kartes dati nenonāk internetā. Pēc tam, kad tika veikta un apstiprināta samaksa, kartes dati tiek dzēsti un netiek saglabāti vai nodoti trešajām personām. Tas nozīmē, ka jums nāksies ievadīt kartes datus katram tiešsaistes pirkumam atsevišķi – šī nelielā neērtība nodrošinās pilnīgu drošību, veicot pasūtījumus tiešsaistē.